„Prosta Piosenka” to tytuł najnowszej płyty Martyny Jakubowicz (konkurs)

„Prosta piosenka” to pierwszy od 6 lat autorski album artystki (po wydanych w 2010 roku „Okruchach Życia” nominowanych do nagrody Fryderyka).

Płyta jest odzwierciedleniem zmian, które zaszły w mentalności Martyny Jakubowicz przez ten czas. „Nowa Martyna” jest bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów na temat otaczającej rzeczywistości ale niezmiennie czaruje swoich słuchaczy, charakterystyczną, ciepłą barwą głosu. Koncert w A’propos to jeden z trasy promującej album. Usłyszą Państwo najnowsze piosenki ale też doskonale znane i kochane przez publiczność przeboje z poprzednich albumów, na pewno: „W domach z betonu nie ma wolnej miłości” , „Kiedy będę starą kobietą” , „Duża żółta taksówka” i inne.

15.04, g. 20.00
MARTYNA JAKUBOWICZ „Prosta piosenka”
A’propos Club, ul. Wieniawskiego 82, 58-309 Wałbrzych
www.aproposclub.pl, tel. (+48 74) 840 40 49; 500 296 755

bilety: 45 zł przedsprzedaż, 55 zł w dniu koncertu

Dla fanów dwie podwójne wejściówki do wygrania w konkursie. Tym razem pytanie dosyć trudne: artystka miała wiele piosenek w zestawieniach Listy Przebojów Radiowej Trójki ale tylko jedna była na pierwszym miejscu, jaki tytuł ma ta piosenka? Na odpowiedzi czekam do godziny 16 w czwartek 14 kwietnia, zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. „W domach z betonu nie ma wolnej miłości” to poprawna odpowiedź. Wejściówki dla pań: E.S. i M.S.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress