Przedłużenie wakacji. Weekendowe imprezy w Świebodzicach, Świdnicy i Wałbrzychu.

Pierwszy weekend września przynosi ze sobą aż trzy imprezy na które można łatwo dotrzeć ze Świebodzic.

Na początek mamy Świdnicę i Wałbrzych – imprezy rozpoczynają się już w piątek i będą trwały do soboty. Świebodzickie Dożynki odbędą się w niedzielę więc nie ma „kolizji” w czasie. Prognozy pogody są optymistyczne, brak opadów i „letnie” temperatury – warto przedłużyć sobie wakacje, dni są już coraz krótsze…

012-01

plak

image description

8 myśli na temat “Przedłużenie wakacji. Weekendowe imprezy w Świebodzicach, Świdnicy i Wałbrzychu.

 • 7 września 2014 o 19:35
  Permalink

  No mądrze burmistrzunio podsumował. Tłumy były. Trzeba by co rok wybory żeby taka frekwencja była na dożynkach. Wielu chciało się ogrzać na imprezce.

   • 8 września 2014 o 15:36
    Permalink

    Co jakiś Stowarzysz się spruł? Ja Kożuchowicza widziałam do końca i był bardzo ok. A tych fałszywych przyklejonych uśmieszków Hollywood numer 8 nie trawię (wolę już minę kotka z zatwardzeniem z fejsa) więc się nie rozglądałam. Chyba że jaki wiele ny się złoił. No przybliż.

 • 7 września 2014 o 06:41
  Permalink

  Tak, juz tez to wiem, na osirze, bezpodstawne zarzuty, wuefistka zombi. Krzywdzi ludzi, po trupach do celu i wroci to do niej , jak bumerang i palnie w główkę makówkę. Moze się opamięta w czas.

  • 7 września 2014 o 16:57
   Permalink

   No niestety. Widać już jakiego typu ludzi w tej zbieranie możemy się spodziewać……
   A miało być tak pięknie w zapowiedziach nadstowarzysza.

 • 6 września 2014 o 09:44
  Permalink

  Może i wiemy ale Kożuchowicz wiedząc pewnie 100 więcej jest zbyt porządny by użyć wiedzę jaką zapewne ma. Natomiast inna kandydatka stowarzyszy już zaczęła podp …..alać. Strasznie nisko, słabo i nieładnie. Tacy ludzie nigdy nie powinni mieć udziału we władzy. Żadnej. Wstyd mi.

 • 6 września 2014 o 06:55
  Permalink

  No nawet konkursy na wiedzę o wieńcu ogłosił, a zabieg kosmetyczny ufundowala agnes , ktora ma wielki dlug wdzięcznośc wobec stowarzysza , przywódcy ireneusza, w mzn duzo by ludzie powiedzieli na ten temat panie ireneuszu. Pamiętamy! ! I wiemy.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress