Radny Mariusz Szafraniec chce usłyszeć zdanie rodziców na temat planowanych zmian w organizacji Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach

Radny miejski Mariusz Szafraniec zwołuje spotkanie z rodzicami na temat planów włączenia do Szkoły Podstawowej nr 3 budynku Gimnazjum nr 1 z ul. Piłsudskiego.

W sprawie funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 3 w kolejnych latach nie ma jeszcze oficjalnych decyzji. W związku z tym nie chcę się jeszcze w tej sprawie wypowiadać w sposób kategoryczny. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że szkoła może funkcjonować w dwóch budynkach, klasy I-V przy ul. Świdnickiej, a klasy VI-VIII przy ul. Piłsudskiego. To, według mnie, było by bardzo złe rozwiązanie. Bardzo ważne jest dla mnie, co w tej sprawie sądzą rodzice, dlatego chcę sprawę skonsultować na spotkaniu.

Serdecznie zapraszam na spotkanie w sprawie funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 stycznia, o godz. 18:00 w sali Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego Lilia przy ul. Spokojnej 5 (obok pawilonu).

radny miejski Mariusz Szafraniec

Więcej szczegółów na temat planów Urzędu Miasta w wymienionej sprawie TUTAJ
poster

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress