Relacja z Nocnej Wycieczki Nad Jeziorko Daisy.

W ostatnią sobotę (dokładnie w nocy z soboty na niedzielę) miała miejsce niecodzienna wycieczka – Nocna Wycieczka Nad Jeziorko Daisy.

W miłym towarzystwie wyruszyliśmy około 20 z parkingu przed boiskiem Victorii Świebodzice przy ul. Sportowej. Wszyscy szybko znaleźli porozumienie i tematy do rozmów. Wieczór był bardzo przyjemny, a po całodziennych upałach temperatura dawała wytchnienie. Przy rozmowach marsz przebiegał bardzo sprawnie (nawet trochę zbyt sprawnie ;-)) i około 22 byliśmy w okolicach jeziorka – dopiero tam zrobiło się zupełnie ciemno, ale jakoś nikt się nie bał ;-).

Na miejscu było ognisko z kiełbaskami i zwiedzanie zabytkowych budowli (ciemność sprawiła pewien niedosyt osobom, które były tam pierwszy raz – będzie pretekst aby wybrać się drugi raz za dnia). Około 24 ruszyliśmy w dalszą drogę, przez Lubiechów do Świebodzic. Humory dopisywały a wędrówka przez las dostarczała nowych wrażeń. Spotkaliśmy na drodze kilka ropuch, mnóstwo ślimaków a jeziorko okazało się siedliskiem niezliczonej liczby raków… Do miejsca startu dotarliśmy po godzinie 2.

Bardzo dziękuję uczestnikom za spędzony wspólnie czas i już zapraszam na kolejną wyprawę po okolicach Świebodzic – na razie podam termin: 23 sierpnia 2014. Trasę podam niebawem – muszę się zastanowić biorąc pod uwagę zdobyte doświadczenie.

_EB_4842

SEB_4902

_EB_4889

_EB_4895

SEB_4855

_EB_4858

SEB_4863

SEB_4870

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress