Ruszył projekt dla mieszkańców Świebodzic ŚWIEBODZICZANIE 2013

TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY!
SKORZYSTAJ Z OKAZJI, POWIEDZ ZNAJOMYM!

Startuje jedyny w historii naszego miasta projekt skierowany do mieszkańców Świebodzic.
Wspólnie pokażemy, że jesteśmy wyjątkowi i każdy z nas ma coś cennego do przekazania innym. Nie interesuje nas wykształcenie, majętność, wyznanie, poglądy polityczne, wiek czy wygląd – interesuje nas człowiek. Projekt ma na celu zmniejszenie anonimowości mieszkańców naszego miasta i zwiększenie świadomości nt. kreowania otoczenia przez wspólne działania. Pragniemy zintegrować naszą społeczność poprzez uczestnictwo we wspólnym projekcie i finalne spotkanie na wernisażu. Ponadto wieloetapowość projektu zapewni, że będzie śledzony na bieżąco i budził ciągłe zainteresowanie. Patronat honorowy nad projektem objął burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz.
Efektem finalnym projektu będzie wyprodukowanie (wydanie papierowe lub e-book) albumu z sylwetkami mieszkańców Świebodzic.  Zdjęcia wykonamy we własnym zakresie (sekcja fotograficzna pod kierownictwem instruktora Sebastiana Białego), uzgodnimy z modelem sposób i miejsce wykonania zdjęcia (osoba fotografowana nie będzie ingerować w wizję fotografa, nie przeprowadzamy autoryzacji). Jednocześnie fotograf gwarantuje, że nie ma intencji wyszydzać ani ośmieszać modeli. Kolejność zdjęć będzie losowa.

5 powodów dla których warto wziąć udział w projekcie:

  1. Zostaw swój wizerunek dla potomnych – tylko papierowa fotografia sprawi, że obraz na niej utrwalony przetrwa przez dziesiątki lat.
  2. Masz okazję poznać innych mieszkańców – na wernisażu wystawy spotkamy się wszyscy i nikt nie będzie anonimowy.
  3. Możesz być czynnym uczestnikiem wydarzenia kulturalnego – pokaż, że nie jest Ci obojętne to, co dzieje się wokół.
  4. Wzmocnij lokalny patriotyzm – pokaż, że jesteś Świebodziczaninem i wyjątkowym Człowiekiem.
  5. Możesz przekazać swoje przesłanie – oddajemy Ci miejsce na wypowiedź, w dwóch zdaniach możesz przekazać, co tylko chcesz.

Aby wziąć udział w projekcie ŚWIEBODZICZANIE 2013 wystarczy chcieć i złożyć zgłoszenie do 5 kwietnia drogą mailową, wydrukować kartę zgłoszenia i zgody, uzupełnić, podpisać, zeskanować i wysłać e-mailem na adres: impresariat@mdk.swiebodzice.pl. Można też dostarczyć kartę listownie lub osobiście do impresariatu MDK w Świebodzicach przy ul. Wolności 13.

* Można znaleźć nas na Facebook’u i na stronie internetowej www.mdk.swiebodzice.pl oraz w Gazecie Świebodzickiej i w serwisie informacyjnym: www.swiebodzice.info.

MDK

 

Zgłoszenie do udziału można pobrać tutaj.

Regulamin Projektu jest tutaj.

 

swiebodziczanie_plakat_

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress