Seniorzy Victorii Świebodzice przegrali – pięć goli padło do jednej bramki

Mecz trzeciej kolejki rozgrywek IV Ligi Dolnośląskiej z Bielawianką Bielawa zakończył się porażką Victorii Świebodzice 2:3 (0:3).

Mecz miał dramatyczny przebieg, po pierwszej części gdzie przewagę miała drużyna z Bielawy, Świebodziczanie znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji – trzy stracone bramki. Po przerwie Victoria była zupełnie innym zespołem i praktycznie nie wypuszczała Bielawianki ze swojej połowy boiska. Bielawianie wyprowadzili może dwie akcje zakończone strzałem na bramkę… Victoria odrobiła dwa gole, pod koniec meczu była przez chwilę nawet nadzieja na remis, niestety nie udało się. Obie drużyny miały po jednym rzucie karnym, oba nieskuteczne: Bielawa – niecelnie, Świebodzice – prosto w ręce bramkarza.

Za tydzień MKS Victoria zagra mecz na własnym boisku z Unią Bardo (9.09.2016, godz. 17:00).

Podczas meczu na terenie stadionu można kupić kiełbasę z grilla i słodkie napoje. Wejścia na mecze są biletowane, ale cena za bilet jest dowolna (niespotykane rozwiązanie), co sprowadza się do tego, że nie trzeba płacić za bilet wcale…