Skandaliczne zachowanie radnego z klubu Bogdana Kożuchowicza na sesji Rady Miejskiej

Po chamsku i bez odrobiny szacunku potraktował mieszkankę Świebodzic radny Jarosław Dąbrowski podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Świebodzicach.

Jarosław Dąbrowski to radny pierwszej kadencji należący do klubu radnych Bogdana Kożuchowicza. Podczas ostatniej sesji rady miejskiej w dniu 26 lipca doszło do incydentu z udziałem radnego. Stracił on panowanie nad sobą i zaczął bez udzielonego głosu rugać przybyłą na sesję mieszkankę Świebodzic.

Na sesję przyszła pani zbulwersowana wysokimi stawkami abonamentu za ścieki. Poprosiła przewodniczącego rady o udzielenie głosu. Co prawda, powinna to zrobić przed sesją, ale przewodniczący poddał prośbę pod głosowanie i rada jednogłośnie wyraziła zgodę. Jak tylko pani zabrała głos, radny Dąbrowski nie wytrzymał, podniesionym głosem powiedział że zna sprawę i sesja nie jest miejscem na jej załatwienie… nie pozwolił mieszkance Świebodzic (której jest przedstawicielem w radzie) powiedzieć całego zdania, mimo że chwilę wcześniej głosował za. Przewodniczący z niemałym trudem przywołał radnego Dąbrowskiego do porządku…

Radny Dąbrowski nigdy nie zabierał głosu w sprawach merytorycznych na sesjach i nigdy nie brał udziału w żadnej dyskusji natomiast wielokrotnie dopowiadał coś „pod nosem” podczas obrad Rady Miejskiej.

foto archiwum

13 myśli na temat “Skandaliczne zachowanie radnego z klubu Bogdana Kożuchowicza na sesji Rady Miejskiej

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress