Spotkanie Stowarzyszenia Obywatelskie Świebodzice przy prostokątnym stole.

Domowym ciastem i wodą mineralną ugościli przybyłych gości organizatorzy spotkania informacyjnego Stowarzyszenia Obywatelskie Świebodzice…

Jednym z założycieli stowarzyszenia jest pan Ireneusz Zyska i on najwięcej mówił o celach i powodach założenia tej organizacji pozarządowej. W luźnej atmosferze przybyłe osoby rozmawiały na temat pobudzenia do aktywności miejskich organizacji społecznych i przeciwdziałaniu spadkowi zainteresowania mieszkańców „życiem” Świebodzic.

Stowarzyszenie aktywnie weźmie udział w zbliżających się wyborach samorządowych, wystawi swojego kandydata na burmistrza i wesprze kandydatów do rady miejskiej…

Spotkanie trwało 2 godziny i wzięło w nim udział około 35 osób.

_EB_3527

_EB_3521

_EB_3523

10 myśli na temat “Spotkanie Stowarzyszenia Obywatelskie Świebodzice przy prostokątnym stole.

 • 29 lipca 2014 o 12:05
  Permalink

  Ja tam peło widzę, dawne a fuj zsmp. Lewicowców. A choroba zwana władzą potrafi taki miks zlepić z LPR, młodzieżą wszechpolską, ropem, pisem, solidarna polską i nie wiadomo czym.

 • 26 lipca 2014 o 14:37
  Permalink

  Pan, panie ob.serwatorze, pyta się, skąd taka zmiana, że niektórym osobom nagle przebiegunowały się poglądy? No przecież to jasne. Przecież za chwilę podadzą do stołu, chrum-chrum 😉

 • 26 lipca 2014 o 09:07
  Permalink

  Pani Ewo Dziwosz, Pani ma mocno lewicowe poglądy, co Pani robi w grupie z ultra prawica, konserwatystami i zaninami- chlopcami od giertycha i wszechpolakami? Czemu taka radykalna zmiana? Jeszcze korwina mikke tu brak. Po prostu u cioci na imieninach, domowe ciasto, wszech Polacy, ultra prawica i gleboka lewica. Mieszanka wybuchowa, powiedzialbym.

 • 22 lipca 2014 o 17:26
  Permalink

  A czemu na stronie tego ugrupowania nie można komentować? Strach? Wiadomo, że na fejscośtam tylko klakierzy się odezwę. Odwagi życzę.
  Acha, a skoro tak razi krajobraz wykorzystywany do filmów wojennych to może przykłady na to co członkowie ugrupowania, którzy jeszcze niedawno byli wśród decydentów, zrobili by to zmienić?
  Pozdrawiam

 • 21 lipca 2014 o 17:51
  Permalink

  Komu ” żal ” że mieszkańcy interesują się sprawami publicznymi??? …chyba to wielka radość że są w naszym mieście , Ludzie zainteresowani sprawami publicznymi.

  • 9 sierpnia 2014 o 19:23
   Permalink

   Wielka radość bo jak się uda dorwać do koryta to złote czasy przyjdą. Wszystko dla Pani. Inne organizacje w odstawkę i tylko jedyna słuszna u stołu. I cała Parkowa dla Pani. Hawaje normalnie. A i jakąś funkcję dadzą….
   Uff. Rozmarzyłem się za Panią.

 • 19 lipca 2014 o 11:43
  Permalink

  To dobrze, że ktoś ma własne zdanie, nawet jeśli komentuje to „żal.pl”. Dlaczego jednak to robi anonimowo? Jak traktować takie komentarze? Czy jest to poważna ocena czy tylko hejtowanie, czy też prowokacja, by inni też „coś” napisali na ten temat? 🙂

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress