Szlachetna Paczka. Zapraszam do wspólnego działania!

W imieniu Stowarzyszenia Wiosna zapraszam Mieszkańców Świebodzic do współtworzenia pięknego ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA.

Projekt ten dociera do rodzin żyjących w niezawinionej biedzie, nie widzących szansy na lepsze jutro. Prezent w postaci paczki ma im dać moc, powinien pomagać rodzinom walczyć z biedą i wygrywać. Co roku na przełomie listopada i grudnia łączymy Polaków we wzajemnej pomocy – łączymy biednych i bogatych! W zeszłej edycji w przygotowanie pomocy dla 19500 rodzin w trudnej sytuacji i 1800 dzieci włączyło się ponad 800000 osób: wolontariuszy, darczyńców, dobroczyńców. Teraz znowu jest ten czas! Także w naszej miejscowości w Świebodzicach szukamy Darczyńców, którzy zorganizują pomoc, przygotowując paczkę.
Zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl. Tutaj można wybrać rodzinę i przygotować dla niej pomoc. W ubiegłym roku paczkę dla potrzebującej rodziny przygotował Papież Franciszek. Projekt wspierają też m.in.: Kamil Stoch, Siostry Radwańskie, Grzegorz Turnau i wielu innych sportowców i artystów.

Z wyrazami szacunku z pozdrowieniem Szlachetnej Paczki Liderka Rejonu – Ewa Dziwosz

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress