Tymon Tymański w Wałbrzychu! – wygraj bilety

TYMON TYMAŃSKI ONE MAN SHOW to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego.

Przed laty Tymański zapowiadał, że nagra trzy płyty z prześmiewczymi piosenkami, których tematyką są m.in. miłość, moralność, przemijanie, Bóg, Szatan. W piosenkach tych można doszukać się dalekich wpływów liryki Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego tudzież Franka Zappy oraz Jello Biafry, ale w gruncie rzeczy jest to twórczość charakterystycznie „tymańska” (która doczekała się nawet kilku prac magisterskich).

Pierwszą z rzeczonych płyt był wydany w 1998 roku „P.O.L.O.V.I.R.U.S.”, grupy KURY, drugą zaś soundtrack do kapitalnego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. „Wesele” zespołu Tymon & The Transistors. W czerwcu b.r. ukazał się wreszcie długo wyczekiwany, przedostatni i aż podwójny album pociesznych Tranzystorów: ścieźka dźwiękowa do głośnego filmu „Polskie gówno”.

Mając świadomość, że publiczność będzie się domagała wykonania znanych i lubianych piosenek z kultowej płyty Kur oraz obu charyzmatycznych filmów, Tymon postanowił przygotować ok. 30 piosenek z trzech sowizdrzalskich płyt w formie songwritersko-didżejskiej.

Na scenie Tymański śpiewa, stepuje oraz prowadzi fristajlowostandupową konferansjerkę, równocześnie posługując się swymi trzema gibsonami i laptopem. W ramach bisów, których z reguły nie ma końca, artysta wykonuje również utwory ze swoich innych płyt.

TYMON TYMAŃSKI One Man Show

24.11, g. 20:00, Klub A’poropos, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych
Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

Do wygrania dwie podwójne wejściówki na czwartkowy (24.11) koncert. Proszę podać nazwę ostatniej z formacji Tymona Tymańskiego. Na odpowiedzi czekam do godziny 16 w środę, 23 listopada, o wygranej poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Jedna myśl na temat “Tymon Tymański w Wałbrzychu! – wygraj bilety

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress