Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w LO w Świebodzicach

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień-zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W środę 19 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wymarzone wakacje!

Podczas uroczystości pani dyrektor Dorota Ciołek podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom za rzetelną i owocną pracę. Przedstawiła także krótkie podsumowanie wyników nauczania uczniów naszej szkoły:
Najlepsza klasa: Ib – średnia ocen to 3,98, a ich frekwencja w całym roku szkolnym to 88%,
Ia –średnia ocen – 3,93, frekwencja – 90%,
IIIb – średnia – 3,86; frekwencja- 86%,
Ic – średnia- 3,65; frekwencja – 83%.
Aż 16 uczniów z klas I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, w tym najwięcej bo aż sześciu z klasy Ia i pięciu z klasy Ib, która liczy tylko 20 uczniów. Dwóch uczniów w szkole ma 100% obecność na zajęciach – Jakub Krawczuk z klasy Ia i Krzysztof Zawada z Ib.
Tradycją naszej szkoły jest także przyznanie specjalnej nagrody Rady Pedagogicznej, ufundowanej przez nauczycieli świebodzickiego LO, za szczególne zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły, a także rozwój własnych talentów. W tym roku taką nagrodę pieniężną otrzymali: Wiktoria Pajor i Zofia Brzozowiec z klasy Ia, Alicja Maziar i Katarzyna Czernecka z klasy Ib, Aleksandra Kołakowska i Agata Turlejska z klasy 2a.
Po oficjalnym przemówieniu rozpoczęła się najmilsza część apelu, czyli wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom. Świadectwo z biało- czerwonym paskiem otrzymali:
Wiktoria Pajor  klasa Ia – 5,69,
Kasia Czernecka klasa  Ib i Kamil Cichy klasa Ic – 5,50,
Zofia Brzozowiec Ia -5,44,
Sylwia Kwaśniak Ic – 5,38 ,
Wiktoria Wojtowicz klasa Ia – 5,17,
Alicja Maziar klasa Ib i Julia Gonet Ia – 5,00,
Jeremi Wawrzyniak klasa Ia – 4,94
Julia Gajek klasa Ia i Natalia Szuchnik klasa Ic – 4,87,
Julia Walkiewicz i Alicja Wysoczańska klasa IIb – 4,78,
Alicja Zyska, Aleksandra Oleśkiewicz, Kamil Nowicki klasa Ib – 4,75

Nie zabrakło także upominków i dyplomów za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły.
Drodzy uczniowie-życzymy wam pełnych przygód wakacji. Odpocznijcie i wróćcie wypoczęci we wrześniu!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress