W Krainie Łagodności: SKLEP Z PTASIMI PIÓRAMI

Sklep z Ptasimi Piórami jest zespołem poszukującym i twórczym zarówno w sferze muzycznej jak i literackiej. Tworzy i nagrywa nowe piosenki, prezentuje swoje programy w teatrach i klubach całej Polski.

Najczęściej można go usłyszeć w szczecińskim Teatrze Kana, ale ostatnio koncertował także we francuskim Lille, w Wiedniu, w warszawskich Teatrze Małym i Teatrze na Woli, poznańskim klubie Pod Pretekstem, Ambasadzie Polskiej w Berlinie, studiu Polskiego Radia Gdańsk i na słynnych Bieszczadzkich Aniołach w Cisnej. Ryszard Leoszewski, lider grupy, jest również kojarzony z autorskim projektem „Ulica Mandelsztama”. W ramach tego projektu zaśpiewał z towarzyszeniem orkiestr symfonicznych szczecińskiej Opery na Zamku, słupskiej Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica i bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej swoje kompozycje do wierszy Osipa Mandelsztama. W wersji „sklepowej” te same pieśni zostały utrwalone i wydane na koncertowym albumie zespołu.

21 października 2016, godz. 20:00

Klub A’propos, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych

Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

Aby wygrać jedną z dwóch podwójnych wejściówek na piątkowy koncert proszę odpowiedzieć na pytanie: Ile lat istnieje Sklep z Ptasimi Piórami? Na odpowiedzi czekam do godziny 16 w czwartek, o wygranej poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. SKLEP Z PTASIMI PIÓRAMI ma 38 lat. Wejściówki otrzymują E.S. i H.B.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress