Weekend w klubie muzycznym A’propos (do wygrania bilety)

Jak co weekend w wałbrzyskim klubie A’propos sporo muzycznych atrakcji… Dla czytelników swiebodzice.info mam kilka wejściówek na koncerty.

7.05  g. 19:00 monodram „Zmiana światła” oraz finisaż wystawy „KOBIETY nie NA TEMAT”

8.05, g. 20.00 HOT SWING – Memory of Django Reinhardt & Stephane Grappelli /koncert/

9.05, g. 20.00 RIDERS i Goście /koncert/

Dwie podwójne wejściówki są do wygrania na koncert Hot Swing w piątek, 8 maja. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Skąd pochodzi zespół Hot Swing? Na odpowiedzi oczekuję do czwartku, 7 maja, do godziny 14:00. Odpowiedż proszę przesłać e-mailem na adres: redakcja@swiebodzice.info proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu w nagłówku proszę wpisać „konkursHS” – zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie.

Drugi konkurs dotyczy koncertu zespołu Riders i gości w dniu 9.05 do wygrania dwie podwójne wejściówki. Proszę odpowiedzieć na pytanie: W jakim popularnym polskim zespole grał w latach 1981-2003 basista grupy Riders Mietek Jurecki? Na odpowiedzi oczekuję do piątku, 8 maja, do godziny 14:00. Odpowiedź proszę przesłać e-mailem na adres: redakcja@swiebodzice.info proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu w nagłówku proszę wpisać „konkursR” – zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie.

Sebastian Biały

monodram

Hot Swing

riders

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress