Wybory samorządowe 2014 – ostatni wpis przed ciszą wyborczą w Świebodzicach.

Do wyborów samorządowych pozostało już bardzo niewiele czasu. Jeden dzień „ciszy wyborczej” do namysłu. W niedzielę głosujemy! Mniej więcej za 48 godzin będzie jasne jak zagłosowano w Świebodzicach i dla Świebodzic. Gdy tylko pojawią się pierwsze nieoficjalne wyniki postaram się o nich poinformować na stronach swiebodzice.info.

Prognoza pogody na niedzielę jest niesprzyjająca – przez cały dzień ma padać, temperatura nie przekroczy 10 st. C. Bardzo ważne jest aby się zmobilizować i wyjść z domu.

Wybory samorządowe są ważne, przede wszystkim dlatego, że możemy w nich zdecydować o naszej „małej ojczyźnie”. Możemy głosować na osoby, które znamy, które dają nadzieję… W tym roku po raz pierwszy na radnych Rady Miejskiej głosujemy w okręgach jednomandatowych – oddamy głos wprost na osobę w której pokładamy największe nadzieje. Ta nowość rodzi u niektórych kandydatów obawy…

W każdym razie, najważniejsze, to wziąć udział. Szczerze do tego namawiam!

Osobiście polecam oddać głos na osoby z Komitetu Wyborczego Wyborców Ireneusz Zyska – Obywatelskie Świebodzice. Kandydaci tego Komitetu to ludzie zdeterminowani i zaangażowani. Młodzi, ale doświadczeni, ludzie odpowiedzialni, którzy w swoim zawodowym życiu osiągnęli wiele sukcesów. Na 21 kandydatów, 10 to kobiety, kobiety aktywne zawodowo i społecznie, a równocześnie wrażliwe matki (który z komitetów może się tym pochwalić?). Kandydaci ci wniosą do Rady Miejskiej wiele dobrych pomysłów, będą odpowiedzialnie i konsekwentnie pracować dla wspólnego dobra. Proszę, zagłosujcie na nich.

Jako kandydata na burmistrza Świebodzic polecam Ireneusza Zyskę, on ma pomysł na miasto. Jest konsekwentny, zdeterminowany i przygotowany do pracy na tym stanowisku. Chce pracować dla dobra mieszkańców, twierdzi, że „chce wzbudzić wielką społeczną energię. Pozwolić działać każdemu, nie zawłaszczając prawa do działania”.

Dla mnie to ważne.

Sebastian Biały

ekipa_550

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress