X Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach

W dniu wczorajszym odbyły się pływackie X Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach.

Jubileuszowe zawody były rekordowe pod względem liczby zgłoszonych zawodników. Swoich zawodników zgłosiło aż 31 klubów sportowych m. in. z Siedlec, Krakowa, Warszawy… Pływacy startowali w 20 konkurencjach. Impreza była doskonale przygotowana pod względem technicznym, wszystkie starty odbywały się zgodnie z harmonogramem, nie przeszkodziła w tym nawet przerwa w dostawie prądu.

Organizatorzy ufundowali nagrody finansowe za pobicie rekordu zawodów na dystansie 100 m st. dowolnym w wysokości 1 200 zł. Dla zwycięzców Super Pucharu nagrody finansowe w wysokości I  miejsce 300 zł, 2 miejsce 200 zł, 3 miejsce 100 zł. Były również specjalne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów w konkretnych kategoriach i konkurencjach, a każdy startujący otrzymał „pakiet startowy” z pamiątkową koszulką i zestawem gadżetów.

Naczelnikiem zawodów był Krzysztof Winiarczyk – prezes zarządu KS Rekin Świebodzice, a sędzią głównym Krzysztof Słomiński.

W trakcie zawodów odbyła się charytatywna loteria fantowa, zbiórka pieniędzy oraz zbiórka krwi dla Adama Kustry – Lipińskiego zawodnika UKS Shark Rudna.

X Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach to doskonała promocja naszego miasta i tylko szkoda, że na dekoracji nie było żadnego przedstawiciela samorządu…

Wyniki zawodów (kliknij w link):
– klasyfikacja we wszystkich konkurencjach

– klasyfikacja medalowa

Dekoracja:

Jedna myśl na temat “X Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica w Świebodzicach

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress