Zapaleńcy chcą utworzyć koło PTTK w Świebodzicach

Trzech amatorów „turystyki rodzinnej” chce utworzyć lokalne koło Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Świebodzicach.

Panowie Jarosław Krzan, Maciej Kwiecień i Andrzej Wiącek zapraszają na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 1 kwietnia w pomieszczeniach świebodzickiego MDK-u przy ul. Wolności 13 o godzinie 18:00.

Organizacyjnie koło będzie podlegało Oddziałowi PTTK w Świdnicy, do utworzenia potrzeba 10 członków zwyczajnych, którzy zdeklarują się na spotkaniu.

Organizatorzy zachęcają do przyjścia na spotkanie: chcemy pokazać, że turystyka to nie tylko mozolna wspinaczka i zdobywanie szczytów, ale również poznawanie okolic z rowerowego siodełka czy spływ kajakiem, albo spacer na nartach, które tylko z nazwy są biegowe. Warto oderwać nasze pociechy od smartfonów i tabletów, pokazać im piękno naszego regionu i dalszych okolic.

PTTK to organizacja z bardzo długimi tradycjami, zajmująca się propagowaniem i organizacją różnych form turystki. Jest właścicielem wielu obiektów i schronisk na terenie kraju, swoim członkom oferuje zniżki…

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress