O Kocie w butach przy wesołych nutach (5 kwietnia 2014 spektakl dla dzieci w Świdnicy)

„…Wiara czyni cuda – już dobrze to wiecie, a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie…”

Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu „O Kocie w butach przy wesołych nutach”, przygotowanego przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa.

Uśmiechnięte twarze, spontaniczne reakcje i prośby naszych najmłodszych widzów o kolejną bajkę z ich marzeń dodały nam skrzydeł. Po wspólnej wędrówce u boku Czerwonego Kapturka i sympatycznego wilka dotarliśmy do bram kolejnej przygody, która porusza serca i wyobraźnię.

Najmłodszy syn młynarza – Adam – otrzymuje w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Nie spodziewa się nawet, że dar ten odmieni jego życie. Wyśmiewany w piosence kot nagle zaczyna mówić i co więcej bierze w swoje ręce los opiekuna.

Wspólnie poznają miłość młynarczyka – królewnę Lenę, walczą o jej serce z bogatym Księciuniem i dzielnie stawiają czoła złemu czarnoksiężnikowi Buranowi.

Czy naszym bohaterom uda się odzyskać królewnę z niewoli i odmienić swój los? Będziecie mogli o tym przekonać biorąc udział w naszym nowym spektaklu, gdzie nie zabraknie miejsca na interakcję z publicznością. Kto wie, może uda się Wam nawet coś wyczarować…?

Oprócz wartkiej akcji wynikającej z treści scenariusza i pomysłów reżysera na barwne przedstawienie perypetii Adama i jego kota, usłyszycie kolejny raz piękne piosenki z udziałem naszego zawodowego zespołu aktorskiego. Nie zabraknie także dreszczyku emocji i wzruszeń…

REŻYSERIA: Ewelina Gołąbowska
SCENARIUSZ I MUZYKA/TEKSTY PIOSENEK: Rafał Gołąbowski
SCENOGRAFIA: Justyna Respondek
KOSTIUMY: Urszula Szebel
MASKI/KUKŁY: Elżbieta Żelezik
ARANŻACJE I MASTERING: Krzysztof Pająk
GITARY SOLOWE:Jacek Przydryga
CHOREOGRAFIA: Agnieszka Bednarz
GOŚCINNIE WOKAL: Wojciech Dudziński
WYSTĘPUJĄ:
Grzegorz Żyła
Agnieszka Bednarz
Anna Tarnawska
Jarosław Tyran

5 Kwietnia 2014, godzina 16:00, Sala Teatralna ŚOK, Rynek 43

Bilety: 12 zł, 10 zł (Świdnicka Karta Dużej Rodziny)

140405_kot_w_butach-580x290

Dodaj komentarz

Pogoda w Świebodzicach
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jesteśmy na Facebook'u