Zaproszenie do klubu A’propos (wygraj bilety w konkursie)

Dla miłośników wieczorów w atmosferze wałbrzyskiego klubu A’propos przy muzyce na żywo mam zaproszenie na najbliższe czwartek i piątek.

W czwartek, 26 czerwca odbędzie się finisaż wystawy fotograficznej Wojciecha Jodłowskiego (wstęp wolny)

Wystawa składa się z 30 fotografii wykonanych przez absolwenta PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ze specjalizacją projektowanie szkła, fotografa — WOJCIECHA JODŁOWSKIEGO.

połączony z koncertem wałbrzyskiego zespołu „Paranoja Hotel” (wstęp wolny)

Zespół powstał przypadkowo w kwietniu 2012 roku na potrzeby jednego występu organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury w zwiazku z reaktywacją imprezy pt. „Wieczór Grajnatowy”. Zespół wziął udział w przeglądzie piosenki organizowanym w ramach Festiwalu „Z Gitarą Na Soku”, gdzie zdobył główną nagrodę. Pod koniec sierpnia zespół zagrał koncert w Warszawie podczas imprezy organizowanej z okazji 10 rocznicy śmierci Marka Kotańskiego pt „Dzień Kotana”.

W piątek (27 czerwca) odbędzie się Wieczór Country z wałbrzyskim zespołem ELECTRIC ROOSTERS. Muzycy zadbają o znakomitą oprawę muzyczną, a my o kulinarną (i nie tylko)!

Zespół Electric Roosters istnieje od 1999 roku. Został założony przez Władka Magierę, wałbrzyskiego muzyka i kompozytora. Od samego początku grupa zdobyła uznanie słuchaczy swoimi oryginalnymi kompozycjami i ciekawymi tekstami. Już w 2000r. jako laureat „Przepustki do Mrągowa” w Polanicy Zdroju Electric Roosters został uznany za odkrycie XIX Międzynarodowego Pikniku Country w Mrągowie. Od tej pory zespół występował wielokrotnie na tym festiwalu, zdobywał nagrody i wyróżnienia w konkursach na Piosenkę Drogi, a płyta „Jeszcze Będziesz” dostała nominację do „Dyliżans Awards 2002”.
W 2004 roku Electric Roosters zostaje zaproszony do udziału w trasie koncertowej „Lato z Żywcem”, występując u boku gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym samym roku TVP3
Wrocław prezentuje Electric Roosters w programie „Weekend, weekend”.

 

I na ten koncert mam dla Państwa dwie podwójne wejściówki, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co znaczy po przetłumaczeniu nazwa zespołu? Odpowiedź proszę przesłać e-mailem:  redakcja@swiebodzice.info Na odpowiedź czekam do godziny 16, w czwartek 25 czerwca. W treści e-maila proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu – zwycięzcę poinformuję telefonicznie.

Sebastian Biały

ER

 

Dodaj komentarz

Pogoda w Świebodzicach
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jesteśmy na Facebook'u