Inauguracyjny mecz rozgrywek ligi piłki ręcznej kobiet w Świebodzicach

Świebodziczanki pokonały zespół UKS Pantery Dopiewo 28 do 24 w rozegranym wczoraj meczu w hali świebodzickiego OSiR.

Już na samym początku Victoria Świebodzice wypracowała przewagę 3-4 punktów i taką przewagę zespół dociągnął do końca spotkania. Mecz to spotkanie 2 kolejki seniorek II ligi piłki ręcznej kobiet po raz pierwszy rozegrany przed własną publicznością.

II liga polska w piłce ręcznej kobiet – trzecia w hierarchii klasa ligowych rozgrywek piłki ręcznej kobiet w Polsce. Stanowi ostatni szczebel rozgrywkowy, za I ligą.

Dopiewo to gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego Pantery gra w lidze podobnie jak Victoria Świebodzice pierwszy sezon.

I tylko żal, że Bogdan Kożuchowicz wykorzystuje sport do  swoich gierek politycznych…

29 myśli na temat “Inauguracyjny mecz rozgrywek ligi piłki ręcznej kobiet w Świebodzicach

 • Paweł Janicki
  30 października 2018 o 14:40
  Permalink

  w tych koszulkach to zawodniczki mogą sobie chodzić , ale prywatnie a n ie w czasie wydarzenia sportowego.Klub jest chyba wspierany z pieniędzy miejskich czyli nas wszystkich.Taka sytuacja jaka miała miejsce nie powinna się zdarzyć.

 • Radoslaw Radosny
  30 października 2018 o 00:09
  Permalink

  Czytam. Czytam i uwierzyć nie mogę że jest taka burza w szklance wody…
  Jeśli decyzja zawodniczek była taka, że wyszły w nich na rozgrzewkę to gdzie jest problem? Może chciały podziękować? Może chcialy wyrazić wdzięczność osobie, która stanowiskiem REPREZENTOWAla stanowisko rady miasta, które wspieralo ta drużynę i wspierać będzie?
  Być morze to nie jest do końca szczesliwy kalendarz trwa nadal kampania, ale wszystkich proszę o rozsądek – – – ile jest takich małych miasteczek w Polsce gdzie jest rozwinięty tak przemysł, biznes i tylko sportu brakuje?!
  Wspierajcie mieszkańcy ta inicjatywę, bo nie ma lepszej wizytówki dla miasta, jak sport!!!
  Kilkanaście km danej jest Wałbrzych, który wspierając kasą miejska wychował wieku wybitnych sportowców przez lata!!!

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 17:49
   Permalink

   W związku z czym pozwolę sobie zacytować jeden z „niewygodnych” komentarzy które zostały usunięte – mam nadzieję że osoba odpowiadającą za artykuł ma odrobinę godności aby i tego nie usunąć. Przecież każdy ma prawo do własnej opinii.

   Poniżej jeden z usuniętych komentarzy:

   Pan Burmistrz nie wykorzystuje sportu do „swoich Gierek politycznych”. Jesteśmy dorosłymi kobietami, którym nikt niczego nie KAŻE. Pan Burmistrz jest jedną z niewielu osób, która od początku w nas wierzyła. To On stanął i powiedział, że chce, aby piłka ręczna była znowu znakiem rozpoznawczym naszego Miasta. To dzięki Niemu udało nam się stworzyć drużynę i warunki do tego, abyśmy mogły robić to co sprawia nam największa przyjemność. Koszulki, w których wyszłyśmy na rozgrzewkę nie zostały wykonane przez Pana Burmistrza, to była nasza własna inicjatywa. Dlatego proszę w imieniu swoim i naszej drużyny od powstrzymania się od zbędnych komentarzy nie popartych faktami.

  • Krystyna Kazek
   29 października 2018 o 18:15
   Permalink

   Barbara Nowrot o ile pamiętam Pan Marek Gąsior już daawno temu stworzył drużynę szczypiornistek, a dziewczyny powinny grać w koszulkach drużyny bez agitacji,to tyle jeśli chodzi o sport i wybory,proszę mi się więcej nie tłumaczyć, bo nie urodziłam się wczoraj.

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 18:19
   Permalink

   Krystyna Kazek jestem daleko od tłumaczenia się Pani, ale osobiście wyszłam w tej koszulce i gwarantuje że nikt mnie do tego nie zmusił. Jestem dorosła i odpowiadam za to co robię. Pierw proponuję dowiedzieć się u źródła jaki jest powód, co pozwoliłam zacytować sobie wyzej. A później kogokolwiek pouczać i twierdzić że ktoś byl do czegoś zmuszony. Pozdrawiam.

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 19:05
   Permalink

   Krystyna Kazek rozumiem że była tam Pani, i stąd Pani zna prawdę? Prawda jest jedna. A rzucanie falszywymi „komentarzami” nic nie wnosi. Napewno nic pozytywnego. To tylko nędza próba zamieszania. Milego wieczoru.

  • Sebastian Biały
   29 października 2018 o 19:09
   Permalink

   Barbara Nowrot Droga pani, nie rozumie pani czym jest klub miejski i majątek gminy. To nie jest prywatna własność „Pana Burmistrza”, to jest nasz wspólny majątek. Wykorzystywanie go do celów politycznych to nadużycie władzy, również zawodnicy nie maja takiego prawa, te koszulki to mogą w domu nosić… co innego w przypadku oficjalnych sponsorów.

  • Sebastian Biały
   29 października 2018 o 19:12
   Permalink

   Barbara Nowrot co do kasowania wpisów, to jest moja strona i mogę robić na niej co chcę. Może pani udostępniać posty i komentować na swojej osi, ale na moim podwórku proszę nie paskudzić… Miłego wieczoru.

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 19:12
   Permalink

   Sebastian Biały rozumiem ze tak samo jak ta strona jest Pana własnością? Gdzie znikają niewygodne komentarze? Pierw proszę się dowiedzieć dlaczego wyszlysmy w owych koszulkach – no tak koleżanki z drużyny już Panu napisaly, ale nie było to wygodne. I tak jak pisałam wyżej, kto chciał to wyszedł, kto nie to nie. Nikt nie był do niczego zmuszany. I tego będę bronić.

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 19:14
   Permalink

   Barbara Nowrot to proponuję zmienić nazwę. Bo skoro swiebodzice.info i jest ona publiczna, to każdy ma prawo się wypowiadać. Wolność słowa prawda? Ja tylko napisałam jak było. Szkoda że nie potrafi Pan przyjąć tego do wiadomości, bo taka prawda jest niewygodna.

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 19:16
   Permalink

   Sebastian Biały tak samo jak nadużyciem jest próba zmanipulowania ludzi, wyraziłam swoją opinię. Proszę pamiętać, że każdy ma prawo ja wyrazić. Więc na przyszłość proszę dowiedzieć się u źródła czyj był to pomysł, kto tego chciał, kto to zrealizował a na koncu rzucać oskarżenia.

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 19:18
   Permalink

   Sebastian Biały skoro upubliczniona to nie prywatna…. Tym bardziej że reprezentuje miasto, zgadza się? Więc każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o ile nie jest wulgarna czy obraźliwa. Tak ciężko przyjąć pewne słowa?

  • Barbara Nowrot
   29 października 2018 o 19:21
   Permalink

   Sebastian Biały mogło być to skrytykowane, nie mam nic przeciwko. Nie każdemu musi się podobać. Natomiast to co mnie najbardziej zabolało to słowa Pani która skomentowała – podkreślam nikt nie był do tego zmuszony. Jesteśmy dorosłe a dla nas miało to odzwierciedlenie takie jak napisałam powyżej. Więc tu będę nadal trzymała się swojej racji. I proszę nie zarzucac czy twierdzić że to czy któraś z nas grała była zależna od tego która ubierze koszulkę. Mam nadzieję że Pan zrozumiał o co mi chodzi. Miłego wieczoru życzę.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress