Kalendarz

Gru
11
pon
Dziadek do Orzechów @ sala teatralna ŚOK
Gru 11@18:00
Dziadek do Orzechów @  sala teatralna ŚOK | Świdnica | Województwo dolnośląskie | Polska

Magia świąt, czar choinki, prezentów, rodzinnych spotkań … i czas spełniania marzeń… Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w klasycznym widowisku baletowym w wykonaniu znamienitych artystów i luminarzy światowego IMPERIAL LVIV BALLET. Spektakl oparty jest na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi.

Perfekcja i mistrzostwo artystów pozwoliły na stworzenie narracji wielkiego i znanego wszystkim dzieła widowiskowym i wirtuozowskim tańcem snującym barwną opowieść:

(…) W domu Radcy trwają przygotowania do bożonarodzeniowego przyjęcia. W salonie, chwilowo niedostępnym dla dzieci, znajduje się pięknie ubrana choinka. Stopniowo pojawiają się zaproszeni goście. Mała Klara marzy o tym, by dorosnąć i dostawać kwiaty od narzeczonego, tak jak jej siostra. Już są wszyscy, zatem otwarto salon. Ukazuje się choinka i złożone pod nią prezenty. Wśród przybyłych obecny jest ojciec chrzestny Klary Drosselmeyer i jemu przypada rola rozdania prezentów. Jako ostatni, pod choinką zostaje Dziadek do Orzechów. Ten ostatni prezent nie budzi zachwytu wśród dzieci i dorosłych, tylko Klara jest nim zauroczona. Odkłada na bok lalkę i przytula niechcianego przez innych Dziadka. Przyjęcie trwa, wszyscy doskonale się bawią, tylko Fred dokucza Klarze i psuje Dziadka do Orzechów. Na szczęście Drosselmeyer potrafi naprawić zabawkę. Po zakończonym przyjęciu goście rozchodzą się do domów, a Klara przytulając Dziadka do Orzechów zasypia w fotelu (…)

Gru
16
sob
Koncert: Lazy Class, High Society oraz Little Boy Silesia Hard Core Punk @ Klub Bolko
Gru 16@19:00 – 22:00
Koncert: Lazy Class, High Society oraz Little Boy Silesia Hard Core Punk @ Klub Bolko | Świdnica | Województwo dolnośląskie | Polska

LAZY CLASS [oi!/street punk] / Warszawa powstało w 2013 roku w Warszawie a już rok później ukazała się ich debiutancka EP-ka “Better Life”. Sporo koncertowali zarówno w Polsce (m.in. wspólna trasa z The Analogs) jak i w Niemczech, Irlandii, Rosji i Białorusi. W 2015 roku ukazał się ich mini-album “Hell of San Domingo” a na tegorocznej trasie z The Stubs prezentują materiał z najnowszej EP-ki “Pressure Rising”.

HIGH SOCIETY [oi!/street punk] / Drezno grają wkurzonego, szybkiego punkrocka z melodyjnymi refrenami. Ich pierwsza EP-ka “Burning Streets” ukazała się w 2012 roku a następnie światło dzienne ujrzały splity z Oldfashioned Ideas i Cheap Stuff. Ich najnowsze wydawnictwo to tegoroczne promo “Fear or Freedom”.

LITTLE BOY [hardcore/punk] / Silesia Wesela, stypy i imprezy okolicznościowe (obsługa muzyczna) darcie ryja + balet ciężki. – tyle pisze o sobie zespół na fb, nagrali płytę pt. Cry…

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress