Wystartowało Castle Party 2017 w Bolkowie

Dzisiaj odbyły się pierwsze koncerty w ramach Castle Party, jednego z największych w regionie, a na pewno najbarwniejszego festiwalu muzycznego w naszym regionie.

O tym jak dużą popularnością cieszy się impreza niech świadczy fakt, że biletów w przedsprzedaży nie ma już od kilku tygodni. Aktualnie dostępne są bilety w zamkowej kasie i kosztują: 270 zł (karnet na trzy dni), 160 zł (bilet jednodniowy). Jak rok temu bilety/karnety upoważniają do wejścia na zamek i kościoła. Nie będzie osobnych biletów na koncerty w dawnym kościele.

Piątek

Zamek

16:00 – Rigor Mortiss
17:00 – Batalion D’Amour
18:00 – .com/kill
19:10 – 7JK
20:20 – Diorama
21:45 – Arkona
23:30 – Diary Of Dreams

Były kościół ewangelicki

15:35 – Postcards From Arkham
16:30 – In Twilight’s Embrace
17:25 – Shodan
18:30 – Ulcer
19:35 – Blaze Of Perdition
20:50 – Absu
22:15 – Beheaded
23:30 – 02.30 – Faust – (Fallen Angels Party) – terror-ebm, electro-industrial, harsh
02.30 – 05.00 – dr Steffan – ( Digital Angel, Czarny Czwartek, Gotycki Wrocław ) – gothic rock

Hacjenda

21:00 – 23:00 DJ Stoolay (Newcastle Party) (GB) (gothic-rock, deathrock, shoegaze, batcave)
23:00 – 01:00 DJ Uschmar (Bunkersyndikat) (DE) (minimal, 80′, synth, post-punk, coldwave)
01:00 – 03:00 DJ André Angstpop (Angstpop Party / Shockwave Party) (DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)
03:00 – 05:00 DJane Komma + DJ Woodraf (Return To The Batcave) (PL) (goth-punk, batcave, joy-wave, synth-punk, post-punk)

Sobota

Zamek

16:00 – Kasia Lipert
17:00 – Jesus Complex
18:00 – The Angina Pectoris
19:10 – A Split-Second
20:20 – Suicide Commando
21:45 – Neuobersliesien
23:30 – My Dying Bride

Były kościół ewangelicki

14:35 – Hirsch
15:30 – Schloss Tegal
16:25 – Them Pulp Criminals
17:20 – Rapoon
18:30 – Sieben
19:40 – Rome
00.00 – 02.00 – 2Face – (Dark Asylum Team) – dark electro, ebm, industrial, aggrotech
02.00 – 05.00 – Serafin & NOWOTNY (SDGE Team) – synth-pop, ebm, cold wave, darkwave / electro

Hacjenda

21:00 – 23:00 DJ Yron (Bat-Cave.pl) (PL) (gothic, post-punk, coldwave, shoegaze)
23:00 – 01:00 DJ Draven (No Mercy) (DE) (gothic, post-punk, dark-punk, darkwave)
01:00 – 03:00 DJ ShadowDandy (Tanz Fatale / Total Recall B.) (DE) (guitar and cold wave / Italo / post-punk / batcave)
03:00 – 05:00 DJ O! (Return To The Batcave) (PL) (gothabilly, 80′, deathrock, coldwave)

Niedziela

Zamek

16:00 – K-essnce
17:00 – Dance On Glass
18:00 – Controlled Collapse
19:30 – Mesh
21:05 – Vive La Fête
22:50 – Tiamat

Były kościół ewangelicki

14:35 – Dark Side Eons
15:30 – Orbicide
16:25 – Black Tower
17:20 – Fredrik Croona
18:25 – H.Exe
19:30 – In Strict Confidence
23.00 – 02.00 – Alex Hunter – (Ironia Team, Alterparty) – synth, dark electro, industrial
02.00 – 04.00 – endżi & Gothzilla (Vampiriada team) – electro vs guitar: gothic rock,alternative, coldwave, darkwave, different ‛shades’ of electro

Hacjenda

21:00 – 23:00 DJ Demento (Nocturnal Emissions) (DE) (goth-rock, batcave, coldwave, punk)
23:00 – 01:00 DJane Komma (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL / UA) (80′, batcave, art-punk, coldwave, dark-punk)
01:00 – 03:00 DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, joy-wave, darkwave, post-punk, 80′)
03:00 – 05:00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Po festiwalu zapraszam na bogatą fotorelację z Bolkowa.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress