Zasady umieszczanie komentarzy na stronach swiebodzice.info.

Wypowiadając się na stronach swiebodzice.info akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, nie umieszczaj wpisów pod artykułami. Administracja witryny „swiebodzice.info” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „swiebodzice.info” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany z wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „swiebodzice.info” może w każdej chwili usunąć, przenieść lub zamknąć każdy twój wpis. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale „swiebodzice.info”  nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Założeniem serwisu jest umożliwienie wszystkim korzystanie z wolności słowa. Możesz skomentować tu każdy temat. Jedynym warunkiem jest zachowanie ogólnie przyjętych zasad kultury. Proszę wziąć pod uwagę, że NIKT w sieci nie jest anonimowy i informacje na temat logowania są dostępne dla odpowiednich służb (np. na wniosek sądu). Jeżeli chcesz poruszyć tematy, które mogą naruszyć dobra osobiste innych osób, musisz podpisać się prawdziwymi danymi osobowymi, w innym przypadku takie posty zostaną usunięte a ich autor naraża się na możliwość dochodzenia swoich praw przez poszkodowanego zgodnie z polskim prawem.

Wpisy naruszające wyżej podane zasady zostaną zarchiwizowane i usunięte ze stron ogólnie dostępnych.

Administrator

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress