Matura 2022 rozpoczęta!

Absolwenci szkół ponadgimnazjalnych przystąpili dzisiaj do swojego pierwszego egzaminu dojrzałości.

Świebodziccy licealiści wczoraj pisali egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym. Dziś walczą z matematyką – również na poziomie podstawowym, a w piątek – język angielski – poziom podstawowy.

Nastroje wśród zdających przed egzaminem były pozytywne, liczymy na wysokie wyniki Drodzy Absolwenci! Wszyscy trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jesteśmy na Facebook'u