Porażka Victorii Świebodzice

W sobotnim meczu rozgrywek IV ligi dolnośląskiej piłkarze Victorii Świebodzice gościli u siebie drużynę Wiwa Goszcz.

Po słabym spotkaniu miejscowy zespół przegrał wysoko 0:3 (do przerwy 0:0). Mecz obserwowałem od przerwy. Wszystkie bramki padły w drugiej części, a zaczęło się od rzutu karnego po zagraniu ręką przez świebodziczanina. Przez większą część drugiej połowy, piłka nie opuszczała połowy boiska gospodarzy. Nie było ani jednego strzału Victorii w światło bramki gości… Sobotni mecz to druga porażka naszej drużyny w rundzie wiosennej.

Skład; Adrian Osóbka, Mariusz Błaszczak, Paweł Uglis, Kacper Niemczyk, Piotr Rojek, Adam Struski, Tomasz Meges, Tomasz Borgoń, Daniel Borowiec, Marcin Traczykowski, Dominik Wozniak. Na zmiany wchodzili; Artur Słapek, Dorian Laskowski, Krzysztof Szymanczak, Mariusz Andrzejewski, Adrian Dobrowolski.

Następne spotkanie 1 kwietnia na wyjeździe z Bielawianką Bielawa.