Halla Nordfjörd w Wałbrzychu! Zaproszenie na koncert, konkurs!

Świetna songwriterka z Islandii wydała płytę „Bridge”, zebrała pozytywne recenzje w prasie islandzkiej, polskiej i europejskiej, a w czerwcu przylatuje do naszego kraju na trasę koncertową.

Kiedy Halla Nordfjörd przyleciała po raz pierwszy do naszego kraju, nikt do końca nie wiedział, czego się spodziewać po jej występach. Ostatecznie wszędzie grała dla pełnych sal kameralnych klubów. Jej druga wizyta w Polsce pokazała, jakie jest zainteresowanie muzyką Islandki. Zagrała 20 koncertów dzień po dniu – od morza po góry! Większość występów była wyprzedana! Występowała w największych miastach i małych miasteczkach. Przyjęcie polskiej publiczności zaskoczyło nawet samą artystkę! Nasza widownia niemal Ją pokochała, o czym może świadczyć kilkaset sprzedanych płyt demo podczas tourne! Prasa również nie pozostawia wątpliwości. Trasie Halli towarzyszyły takie artykuły:

„Aktivist”: Piękny, ściszony wokal i niezwykle urocze melodie, które gra na swojej gitarze, świetnie się komponują, wprawiają w melancholijny nastrój i budzą nostalgię. Jej utwory sprawiają wrażenie intymnych, „małych”, a przez to prawdziwych.

„Przekrój”: Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast.

„Gazeta Wyborcza”: Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje. Pierwsze skojarzenie? Tori Amos.

12.06 – Wałbrzych – A Propos (ul. Wieniawskiego 82) – g. 20
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

KONKURS Jeżeli chcesz wygrać podwójną wejściówkę (do wygrania dwie) na piątkowy koncert artystki prześlij e-mailem:  redakcja@swiebodzice.info odpowiedź na pytanie Który raz Halla Nordfjörd będzie występowała w Polsce (chodzi o liczbę tras koncertowych)? Na odpowiedź czekam do godziny 16, w czwartek 11 czerwca. W treści e-maila proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu – zwycięzcę poinformuję telefonicznie.

Halla

Dodaj komentarz

Pogoda w Świebodzicach
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jesteśmy na Facebook'u