Plenerowe Kino Allegro zaprasza na bezpłatny seans w Świebodzicach

W lipcu w trasę wyruszyło objazdowe Kino Allegro, które do końca września odwiedzi 30 miast w całej Polsce.

Allegro chce zaproponować mieszkańcom poszczególnych miast ciekawą formę spędzenia letnich wieczorów, łącząc to z promocją mobilnej aplikacji zakupowej. – W trasę po Polsce wyruszyło wyjątkowe kino plenerowe, zainstalowana w telefonie najnowsza wersja aplikacji Allegro pozwoli widzom kupić kultowe produkty ze świata filmu, np. okulary Neo z filmu Matrix czy pierścień z Władcy Pierścieni.

W repertuarze letniego kina będą takie tytuły jak: Pulp Fiction, Matrix, Władca Pierścieni, Batman. Przed każdym seansem wyświetlone zostaną filmy krótkometrażowe poświęcone odwiedzanym miastom i ich mieszkańcom. Zostały one nakręcone specjalnie na tę okazję.

W Świebodzicach zobaczymy film Mroczny Rycerz. Zgodnie z regulaminem akcji wstęp na Teren Imprezy jest niebiletowany i przysługuje wszystkim osobom zainteresowanym wydarzeniem. Osoby które zainstalują na swoim smartfonie aplikację Allegro otrzymają kupon na zakupy Allegro wartości 20 zł i możliwość zakupu popcornu w trakcie seansu w specjalnej cenie 1 zł.

Sebastian Białymroczny rycerz

Dodaj komentarz

Pogoda w Świebodzicach
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jesteśmy na Facebook'u