Victoria Świebodzice rozgromiona w Bielawie

Wysoką porażką zakończyło się spotkanie Victorii Świebodzice z Bielawianką Bielawa w ramach rozgrywek IV Ligi Dolnośląskiej.

Wyjazdowy mecz świebodziczan to sportowa katastrofa. Nasza drużyna przegrała w sobotę, 1 kwietnia 0:6 (do przerwy 0:3). Porażka tym bardziej dotkliwa, że całą drugą połowę gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce swojego zawodnika. Czwarty mecz rundy wiosennej i czwarty przegrany. Marzenia kibiców o zdobyciu choćby punktu w wiosennych rozgrywkach oddalają się coraz bardziej. Skład Victorii: Chrebela, Uglis (65 min. Grzesiak), Błaszczak, Rojek, Struski, Laskowski, Meges, Słapek, Woźniak, Borowiec (75 min. Szymańczak),Traczykowski. Za tydzień mecz „wyjazdowy” z Unią Bardo.

1 thoughts on “Victoria Świebodzice rozgromiona w Bielawie

• 3 kwietnia 2017 o 10:25
    Permalink

Okręgówka coraz bliżej do tego marna frekwencja ludzie wolą jeździć na Górnika to powinno dać do myślenia władzą klubu dla porównania na meczu Karolina vs Polonia Świdnica w Jaworzynie sprzedano 800 biletów….. 🙁