Dzień otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Świebodzicach

W deszczowy piątek, 14 kwietnia, świebodzickie LO gościło uczniów klas ósmych podczas tzw. Dnia Otwartego szkoły. Motywem przewodnim tego dnia były Hawaje, a więc słońce, kwiaty i radość – co bardzo nam było potrzebne, bo pogoda idealnie dopasowała się do słynnego przysłowia „ kwiecień plecień…”

Wszyscy goście zostali przywitani przez Panią dyrektor Dorotę Ciołek, która przedstawiła im ofertę szkoły, a następnie uczniowie naszego liceum wcielili się w role przewodników i pokazali ósmoklasistom jak wygląda szkoła. W poszczególnych klasach czekały na naszych gości prezentacje z różnych przedmiotów oraz nagrody za udział w quizach wiedzy.
Dziękujemy dyrektorom świebodzickich szkół podstawowych za umożliwienie ósmoklasistom wzięcia udziału w Dniu Otwartym LO. Nasze podziękowania składamy na ręce pani dyrektor SP 2 Teresy Walczak-Jusiel, pani dyrektor SP 3 Jolanty Styrny, pani dyrektor SP 4 Anny Nowak oraz pana dyrektora SP 6 – Łukasza Kucemby. Dziękujemy również wszystkim uczniom klas 8, którzy przyjechali indywidualnie ze szkół podstawowych z okolicznych miejscowości tj Wałbrzycha, Roztoki, Starych Bogaczowic i Sadów Górnych.
Na koniec nie może zabraknąć podziękowań dla naszych kreatywnych i zaangażowanych uczniów, którzy wraz ze swoimi wychowawcami bardzo się postarali, aby szkoła wyglądała jak Hawaje. Dzięki ich pomysłowości nie poddaliśmy się deszczowej aurze!
Wszystkich uczniów klas ósmych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w Dniu Otwartym LO w Świebodzicach zapraszamy na stronę szkoły, gdzie znajdziecie informacje dotyczące oferty szkoły i szczegółów rekrutacji.

Dodaj komentarz

Pogoda w Świebodzicach
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jesteśmy na Facebook'u