Rozpoczyna się rok 2020!

Z okazji Nowego Roku składam wszystkim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia realizacji najskrytszych marzeń, planów zawodowych, a także powodzenia w życiu osobistym.

W 2020 rok wchodzimy pełni nadziei ale i obaw, w Świebodzicach, po tym jak burmistrz doprowadził do rozbicia koalicji w Radzie Miejskiej na pewno czeka nas wiele niespodzianek. W nowy rok wchodzimy bez budżetu, za to z nowym prezydium Rady Miejskiej. Przygotowane prowizorium budżetowe zostało negatywnie zaopiniowane przez radnych, nie ma w nim prawie żadnych inwestycji, a przez ostatnie miesiące burmistrz nie wprowadził niezbędnych działań oszczędnościowych. Czas ucieka. Dlaczego tak się stało? Dlaczego burmistrz pogubił się w tym wszystkim? Póki co, zniknął na 2 godziny przed końcem ostatniej sesji RM i nie złożył nawet życzeń noworocznych mieszkańcom…

Liczę jednak, że ten rok będzie lepszy niż poprzedni. Przyniesie zmiany, spokój, radość i rozwój mojego miasta. Jeszcze raz życzę wszystkim optymizmu, dużo zdrowia i energii do działania. Do siego roku!

Sebastian Biały, redaktor naczelny swiebodzice.info

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress