„Wakacyjne spotkania z przyrodą”- wyniki konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

W lutym i marcu bieżącego roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Wakacyjne spotkania z przyrodą”. Konkurs ten był adresowany do uczniów świebodzickich szkół podstawowych i oczywiście naszego liceum.

W pierwszych dniach marca komisja w składzie: mgr Dorota Ciołek, mgr Waldemar Grochowski, mgr Izabela Hola, Julia Dybał, Tomasz Smykowski, Cyprian Ziemnicki oceniła prace w trzech kategoriach: „Pejzaż”, „Rośliny i zwierzęta” oraz „Ochrona przyrody”. Każdy członek komisji miał do dyspozycji 10 punktów na każdą z kategorii. Maksymalna liczba punktów przeznaczona na jedno zdjęcie wynosiła 5. Po podliczeniu punktów wyłoniono zwycięzców:

Kategoria „Pejzaż”
I miejsce – Katarzyna Borowiec – Liceum Ogólnokształcące – 9 pkt.
II miejsce – Hubert Szymczak – Szkoła Podstawowa Nr 2 – 8 pkt.
III miejsce – Michał Stawicki – Szkoła Podstawowa Nr 2 – 6 pkt.

Kategoria „Rośliny i zwierzęta”
I miejsce – Katarzyna Borowiec – Liceum Ogólnokształcące – 12 pkt.
II miejsce – Piotr Szymankiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 2 – 11 pkt.
III miejsce – Aleksandra Lech – Szkoła Podstawowa Nr 4 – 8 pkt.

Kategoria „Ochrona przyrody”
I miejsce – Jakub Kowal – Szkoła Podstawowa Nr 2 – 25 pkt.
II miejsce – Piotr Szymankiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 2 – 16 pkt.
III miejsce – Agnieszka Głód – Liceum Ogólnokształcące – 9 pkt.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie bardzo dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! Dyplomy wraz z nagrodami zostaną przekazane do szkół, do końca roku szkolnego.
Konkurs ten odbywa się w naszym liceum cyklicznie i już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Izabela Hola

Dodaj komentarz

Jesteśmy na Facebook'u