Zakończenie roku szkolnego dla klas III w świebodzickim liceum

W piątek 30 kwietnia 2021 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Świebodzicach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Absolwenci pożegnali się z murami szkoły, w której spędzili ostatnie trzy lata.

Dyrektor szkoły, pani Dorota Ciołek, skierowała ciepłe słowa do maturzystów, życząc im bardzo dobrych wyników na maturze oraz trafnego wyboru dalszej drogi życiowej. Następnie zostały  rozdane świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu codziennym szkoły i godnie ją reprezentowali. Nie zabrakło także nagród za osiągnięcia sportowe.

W roku szkolnym 2020/2021 świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Z klasy III a: Zofia Brzozowiec-średnia ocen- 5,41, Sylwia Kwaśniak- 5,18, Wiktoria Pajor – 5,94 – najwyższa średnia w klasach III, Jeremi Wawrzyniak – 5,06, Wiktoria Wójtowicz- 5,47
Z klasy III b: Alicja Maziar – 4,81, Aleksandra Oleśkiewicz – 4,82
Z klasy III c: Kamil Cichy – 5,41, Natalia Szuchnik – 5,0

Na pewno ten dzień – dzień pożegnania – na długo pozostanie w pamięci tegorocznych absolwentów, bo przecież to tu – w liceum w Świebodzicach zrodziły się wielkie przyjaźnie i plany na przyszłość. Tu również pozostały wspomnienia nauczycieli, wychowawców, chwile radości i trudu. Wiemy jednak, że koniec jednego etapu w życiu człowieka staje się początkiem kolejnego, miejmy nadzieję, że jeszcze lepszego dla Was, drodzy absolwenci.

Życzymy tegorocznym maturzystom jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości oraz realizacji marzeń i planów w ich nowym etapie życia.

Dodaj komentarz

Jesteśmy na Facebook'u