Przemek Paśko i zespół Co To

Przemek Paśko – związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia, w bliskiej znajomości z ludźmi Teatru Muzycznego Capitol, od zawsze słuchający Trójki. Grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Soyki, Raz Dwa Trzy i czterystu dwudziestu innych „skaldów”.

Bez nadziei na życie z muzyki, oswoił również biegun odległy od sztuki.

Odkąd zaproszony został do występu w słynnym wrocławskim antykabarecie, (a było to jakieś dwa lata temu) rozpoczął pisanie własnych utworów. Wiele z tych piosenek znalazło uznanie w gronie jego przyjaciół. Zaprosił więc muzyków, z ciekawości jak zabrzmi to w zespole. Przy okazji nagrali płytę. Na cześć znakomitego trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” zespół otrzymał nazwę „CO TO”. Niezależny od niczego. Muzyka jest dla niego jedynie źródłem radości. Z nadzieją, że ktoś polubi te dźwięki i słowa w oczekiwaniu na więcej.

1 kwietnia 2016, godz. 20:00, klub A’propos. Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
Bilety: 30 zł promocyjna wiosenna przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

Aby wygrać jedną z dwóch podwójnych wejściówek na koncert proszę odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi jedyna, jak do tej pory, płyta artystów? Na odpowiedzi czekam do czwartku (31 marca), do godziny 16. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Tytuł płyty to „Błędne koło”. Wejściówki otrzymują panie: S.G. i E.D. Życzę miłego wieczoru.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress