Zaproszenie na koncert VINTAGE (blues/rock) do Dobromierza. 27 kwietnia 2014

Najbliższy koncert odbędzie się 27 kwietnia 2014. Zagra zespół VITNAGE, koncert będzie poprzedzony występem duetu: Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak. Cena biletów 35 zł, rezerwacja pod nr tel. 600 499 366. Koncert odbędzie się w GOKSiR w Dobromierzu. Serdecznie zapraszamy!

Biografia zespołu

Zespół VINTAGE powstał na początku 2005 roku z inicjatywy Krzysztofa Wałeckiego – charyzmatycznego wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów, współpracującego niegdyś z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m. in. z Oddziałem Zamkniętym jako wokalista (lata 1995 – 2000r). Vintage to klasyczne rockowe trio. Na gitarze basowej gra Michał Borowiak a na perkusji Paweł Szafraniec.

Dotychczasowy dorobek zespołu to dwa albumy. Płyta „Vintage No 1” (2007r – 11 utworów) a wraz z nią  dwa teledyski („Smutny” oraz „Tak Jak Motyl”), które do tej pory pojawiają się w stacjachtelewizyjnych TV4 i POLSAT 2. W roku 2009 zespół stał się zwycięzcą pierwszej edycji festiwalu ANTYFEST im. Janusza „Kosy” Kosińskiego, organizowanego przez jedną z najlepszych rockowych stacji radiowych ANTYRADIO.
Druga płyta „WIELKI ZEN”(10 utworów), wydana została w 2011 roku.
Obecnie Vintage pracuje przy nagraniach kolejnych utworów na nową, trzecią płytę, nie rezygnując jednak z grania swoich żywiołowych koncertów emanujących rock&rollową energią i doskonałym kontaktem zpublicznością. Sami o sobie mówią że „koncerty to nasz sposób na życie, dosłownie i w przenośni”…
Od dwóch lat lider zespołu Vintage Krzysztof Wałecki jest oficjalnym endorserem gitar marki Vintage.

vintage

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress