Victoria nie może złapać rytmu

Remisem 1:1 (0:0) zakończył się dość chaotyczny mecz MKS Victoria Świebodzice z Pogonią Oleśnica.

Mecz VIII kolejki rozgrywek o mistrzostwo IV Ligi Dolnośląskiej rozegrany został 1 października na boisku w Świebodzicach. Jako pierwsi bramkę strzelili goście na początku drugiej części zawodów, w kilka minut później nasza drużyna wyrównała – bramkę strzelił Artur Słapek, który wszedł na boisko na chwilę przed golem. Po kolejnych kilku minutach zawodnik Pogoni dostał czerwoną kartkę, niestety ponad 25 minut przewagi liczebnej na boisku nie pomogło Victorii w przechyleniu szali zwycięstwa na własną stronę…

Świebodzicka drużyna aktualnie jest na ósmej pozycji w tabeli z 12 punktami. Następny mecz za tydzień na wyjeździe z drużyną Piasta Nowa Ruda.